Březen 2008

Wow kawaii pictures

29. března 2008 v 19:00 | Dark princess

Kawaii pictures

29. března 2008 v 18:57 | Dark princess


Screeny z TS3

22. března 2008 v 13:20 | Dark princess

Význam růže

21. března 2008 v 13:03 | Dark princess
Nejenom, že je růže nejkrásnější květinou, má i svůj magický význam. Například ve staré Germánii byla považována za symbol mlčenlivosti. V německu se zavěšovala nad jídelní stoly a slova, které se vyřknula pod nimi, tedy u stolu musela zůstat tajemstvím. Růže je od nepaměti květinou zamilovaných, znázorňuje lásku, byť bolí (trny), tak je krásná a vášnivá. Růže je zavěcena Bohyni Venuši, tedy Bohyni lásky a krásy. Růže se také používá k magii lásky. A dělá se z ní růžový olej, který má omlazující účinky.

Keltský kříž

21. března 2008 v 13:02 | Dark princess
Keltský Kříž - Nebo také kruhový kříž symbolizuje most do jiného světa (Annwn) a k vyšší energii a znalostem. Toto je uskutečněno vertikálními rameny kříže představujícími jiný svět a horizontálními rameny představujícími fyzický svět (Abred).
Okolo setkání těchto dvou světů je kruh jako symbol jednoty.
Někde jsem také četla, že tento význam se používá pro Keltský Kříž v křesťansví, ale původně prý to byl kříž plodnosti: kříž byla mužská rozmnožovací síla a kruh ženská. Je tu tím pádem veliká podobnost s egyptským křížem života s Ankhem.

Hexagram(naboli Šalamounova hvězda)

21. března 2008 v 13:01 | Dark princess
Hexagram - neboli Šalamounovo znamení, vyjádřené šesticípou hvězdou, vytvořenou ze dvou protínajících se rovnoramenných trojúhelníků. Je 1.) základním hermetickým symbolem života a 2.) základním magickým pantaklem.

Aeskulapova hůl

21. března 2008 v 13:00 | Dark princess
Aeskulap byl řecký bůh lékařství, Apollónův syn, jenž dovedl vyléčit všechny nemoci a dokonce vracel život zemřelým. Tím si, ale rozhněval vládce podsvětí Háda i samotného Dia. Protože porušil zákon a pořádek stanovený Diem na Zemi, rozhněvaný Zeus jej srazil bleskem.

Vševidoucí oko

21. března 2008 v 12:59 | Dark princess
Toto oko nad pyramidou představuje boha během jeho období "smrti" očekávajícího znovuzrození. Zatím dlí v podsvětí, nicméně jeho duše je stále živá a pozoruje, jak je naznačeno otevřeným okem.
Tento symbol se také, v trochu zjednodušené formě (oko v trojúhelníku), používá v křesťanství jako symbol Boha vševidoucího.
Také je tento symbol na amerických bankovkách. Dostal se tam prý, protože "návrháři" těchto bankovek byli ovlivněni svobodnými zednáři (kteří převzali mnoho egyptských symbolů).

Spirály

21. března 2008 v 12:59 | Dark princess
Spirála......je často používaný keltský symbol a vyskytuje se v mnoha variacích. Její pravý význam není jistě znám, ale mnoho takových symbolů se našlo také v Irsku a ve Francii. Předpokládá se, že symbolizuje cestu z vnitřního světa k vnější duši nebo do vyšších duševních úrovních; představuje růst,rozšíření a vesmírnou energii, to závisí na kultuře, která ji použila. Ve starověkém Irsku se používala jako symbol slunce.

Jin-Jang

21. března 2008 v 12:58 | Dark princess
Jin a Jang - Pojmy Jin a Jang jsou naprosto vlastní čínskému myšlení. Obě přírodní síly, mužská síla Jang i ženská Jin, vznikly z prajednoty (tachaj-ťi). Z jejich spojení vzniklo pět živlů, které zase stvořili deset tisíc věcí. Již v nejstarších čínských knihách Š' -ťing (Knize písní) a I-ťing (Knize proměn) se mluví a Jin a Jang. "Tady ono zastíněné, tam ono ozářené" (i Jin, i Jang) se píše už v Si-cch', krátkém pojednání připojeném k I-ťing. Rčení můžeme také přeložit podle časového sledu: "Nejprve stín, pak sluneční světlo". V Š'-ťing se se slovem Jin pojí myšlenka na chladné, chmurné počasí, zatímco Jang poukazuje na sluneční světlo a teplo.

3x Gothic wallpapers

17. března 2008 v 14:30 | Dark princess

Gothic wallpapers

16. března 2008 v 16:43 | Dark princess


TS2 Cheaty

12. března 2008 v 15:06 | Dark princess
The Sims 2-cheaty


Downloads 0.4 vlasy

12. března 2008 v 14:55 | Dark princess
wow některý sou fakt pěkný

Downloady 0.3

12. března 2008 v 14:50 | Dark princess
... //

TS2 Roční období-Jak získaz studnu přání?

11. března 2008 v 15:37 | Dark princess
Klikněte na telefon-Zavolat/Služby/Zahradnický klub. Dojde k vám sim,a u něho si zažádate o členství v zahradnickém klubu,on přivolá další simy a ty si prohlédnou vaší zahradu.Pokud bude vaše zahrada natolik skvělá (bez švábů,odpadků,bez plevelu apod.),přijmou vás.A čas od času si zase tohoto sima zavolejte (Služby,Zahradnický klub) a požádejte ho o zhodnocení zahrady.Takhle to udělejte víckrát,a pokud bude hodnocení pozitivní,můžete získat nejen simleony,ale taky dárek-Studnu přání.
PS.stačí většinou když vám zahradnický klub dá prémii za zahradu víc jak 900simileonů.Já sem ji získala včera dali mi prémii 1352s.

Roční období-nápoje

11. března 2008 v 15:34 | Dark princess
Odšťavňovač Roční období přineslo novinku - zahradničení. Zde si můžete vypěstovat výtečnou zeleninu nebo se můžete starat o ovocné stromy. Pokud se rozhodnete, že si plody z vaší zahrádky necháte a nebudete je prodávat, můžete jimi buď naplnit ledničku, nebo si můžete přiravovat různé nápoje v odšťavňovači. Nyní se na jednotlivé nápoje podíváme včetně potřebných ingrediencí a výsledného účinku na simíka.